Perfumy "Być może" to kwiatowo - orientalny zapach z cytrusową, pudrową i bursztynową bazą. Został wydany w 1997 roku i spotkał się z dużym pozytywnym przyjęciem zarówno ze strony krytyków, jak i fanów. Zapach dostarczy Ci świeżych, zmysłowych doznań. Został stworzony przez Boba Mackie i jest idealnym prezentem dla romantycznego kochanka. Jest to jeden z najbardziej popularnych zapachów wśród mężczyzn. Był ogromnym sukcesem, gdy pojawił się po raz pierwszy i nadal jest chętnie wybierany przez kobiety.

Być może jest to kobiecy kwiatowy zapach, który istnieje od prawie 50 lat. Jest to mieszanka ciepłych, miękkich kwiatów. Zapach jest sklasyfikowany jako zapach dzienny i został zaprojektowany przez Boba Mackie. Trwa około trzech godzin, co nie jest wystarczająco długo dla silnego zapachu. Ten zapach najlepiej nosić w sezonie letnim, kiedy chcesz lekkiego, orzeźwiającego zapachu. Jeśli szukasz świeżego, owocowego kwiatu do noszenia w ciągu dnia, być może jest to właściwy wybór dla Ciebie.

Być może jest dostępny w szerokiej gamie stężeń. Wersja cytrusowa będzie wymagała częstszego stosowania, natomiast wersja drzewna będzie utrzymywała się dłużej. Stężenie zapachu wpływa również na jego trwałość. Im bardziej skoncentrowany zapach, tym dłużej będzie trwał. Jak sama nazwa wskazuje, perfumy cytrusowe będą trwać dłużej niż te, które są bardziej eteryczne. Co więcej, zapachy cytrusowe mają tendencję do szybszego zanikania niż zapachy drzewne.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz Eau de Parfum czy Eau de Toilette, znajdziesz szeroką gamę olejków zapachowych. Różnica między nimi polega na ilości olejku zapachowego. Pierwsze zawierają wysokie stężenie olejku zapachowego, podczas gdy drugie zawierają mniejszą jego ilość. Każdy rodzaj perfum jest nieco droższy, ale ma wyższe stężenie olejku zapachowego. Te pierwsze są z reguły droższe.

Podczas gdy perfumy nie zawierają chemikaliów, są one wykonane z delikatnej substancji. Ze względu na ich delikatną naturę, ulegają one degradacji pod wpływem ciepła. W rzeczywistości, im wyższa temperatura skóry, tym szybciej perfumy będą blaknąć. Im wyższa temperatura, tym szybciej się rozpadnie. Po nałożeniu na skórę, zapach będzie mniej wyczuwalny. Perfumy mogą nie utrzymywać się przez cały dzień, ale przez kilka dni.

perfumy

Wybierając perfumy, należy znać gust i osobowość danej osoby. Perfumy powinny być odpowiednie do okazji. Jeśli jest to prezent dla ukochanej osoby, powinieneś wybrać coś, co sprawi, że się uśmiechnie. Zapach może nie być świetnym wyborem na pierwszą randkę, ale może sprawić, że odbiorca poczuje się wyjątkowo. Może to być niezapomniany, romantyczny lub osobisty prezent dla kogoś, na kim Ci zależy. Zapach może również pomóc Ci zbudować silną więź z odbiorcą.

Idealnym sposobem na aplikację perfum są punkty pulsacyjne. Może to być na karku, za kolanami lub na wewnętrznej stronie nadgarstka. Zapach powinien utrzymywać się przez co najmniej cztery godziny. Jeśli używasz perfum na punktach tętna, będziesz mieć lepszą kontrolę nad stężeniem i trwałością zapachu. Jednak nie zawsze tak jest. Najskuteczniejsze miejsca do aplikacji perfum to szyja, wewnętrzna strona łokcia i za kolanami.

Oprócz silnego zapachu, perfumy często wiążą się z jakimś wspomnieniem. Zapachy te są często związane z jakimś miejscem lub doświadczeniem. W rzeczywistości, jednym z najskuteczniejszych sposobów na zapamiętanie zapachu jest powtarzanie go w kółko. Zapach nie tylko zapadnie Ci w pamięć, ale będzie też świetnym sposobem na przypomnienie ludziom o czasie i miejscu, które przywołał w ich wspomnieniach. To jest powód, dla którego zapachy są dla Ciebie tak ważne.

Perfumy mogą być noszone na różne okazje. Mogą być lekkie lub mocne. Przy wyborze perfum należy przede wszystkim zwrócić uwagę na to, czy pasują one do stylu życia osoby je noszącej. Ważne jest, aby pamiętać, że zapach powinien zmieniać się wraz z osobą noszącą. Lżejszy zapach będzie bardziej atrakcyjny dla młodej kobiety, podczas gdy cięższy zapach jest najlepszy dla starszej kobiety. To samo dotyczy dojrzałego i wyrafinowanego wieczorowego wyglądu kobiety.