Gry porównujące kadzidła są często rozgrywane z użyciem kobako, czyli japońskiego pudełka do przechowywania kadzideł. Podczas gdy kodo jest dyscypliną polegającą na docenianiu zapachu kadzidła w skodyfikowanym postępowaniu, nazwa kobako oznacza po prostu "małe pudełko". Pojemnik ten jest używany do przechowywania kadzideł, jak również przedmiotów do gry w porównywanie kadzideł.

Pudełko wykonane jest z bakelitu i posiada wypukły kwiatowy wzór. Czarna podstawa ma metalowe wypustki, które przytrzymują buteleczkę, a pudełko jest wygięte w łuk i opatrzone pieczęcią "Kobako". Motyw kwiatowy jest wyrzeźbiony w dekoracyjny wzór kwiatowy, a nazwa "Bourjois" jest napisana wypukłymi literami. Pudełko ma 3" wysokości i 2" średnicy. Motyw KOBAKO jest hołdem dla nowoczesnych kobiet, które są niezależne, piękne i silne.

perfumy

Kobako można znaleźć w różnych miejscach w Japonii, w tym w grach porównujących kadzidła. Japończycy używają kadzideł od wieków, a termin ten jest ściśle związany z tą sztuką. W kodo, kadzidło jest używane w określonych sytuacjach w ramach zakodowanego zachowania, a kobako jest małym pudełkiem używanym do przechowywania kadzideł. Wiele slangowych określeń odnosi się do waginy, a ich popularność wzrosła od czasu zniesienia przez prefekturę Ishikawa zakazu połowu krabów w latach 20-tych XX wieku.

Krab Kano jest popularnym zimowym przysmakiem. W Ishikawie znany jest również jako "kobako-gani". Ma bogaty, mięsny smak i jest podawany gotowany w zupie. Sezon połowowy kraba Kano trwa dwa miesiące. Można go łowić od 6 listopada do 20 marca następnego roku. W przeciwieństwie do samców kraba śnieżnego, samice kraba śnieżnego są słodsze i mają pomarańczowe niedojrzałe jaja.

Kobako to małe japońskie pudełko z laki, podobne do kogo. Czasami jest używane jako pojemnik na kadzidełka. Jest przydatnym narzędziem, które możesz mieć w samochodzie. Jest również ważnym elementem Twojej rutyny kosmetycznej. Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty, warto mieć zawsze przy sobie szczoteczkę do zmywania tuszu.