Perfumy Chique pochodzą z kolekcji Taylor of London. Pomimo tego, że dostępne są rynku już od 1976 roku, grono ich fanów wciąż się powiększa. To zapach, obok którego nie można przejść obojętnie. Zniewala, przyciąga uwagę, kryje w sobie nutkę tajemniczości. Po dziś dzień uwielbiają używać go kobiety dojrzałe, którym kojarzy się z latami wczesnej młodości, jak również młode pokolenia, których intryguje oryginalny zapach Chique. Dlaczego perfumy wciąż kocha cały świat? Przyjrzyjmy się im z bliska.

Milton-Lloyd - która historia marki

Firma angielska, która na pierwszym miejscu podczas produkcji damskich i męskich perfum stawia jakość w angielskimi stylu. Jest rozpoznawana na całym świecie, i wciąż powiększa grono swoich sympatyków. Co więcej, kusi konsumentów wyjątkowo przystępną ceną. Nic więc dziwnego, że od 1975 roku  wiedzie prym na rynku perfum. W czym tkwi sekret marki? Jej kreatorzy kierują się myślą, że nie flakon i reklama tworzą jakość, lecz wnętrze - esencja ukryta w zapachu.

Zapach Chique - klasa sama w sobie

Chique perfumy damskie to klasyczna kompozycja zapachowa od marki Milton-Lloyd. Zapach zaliczony został do perfum szyprowych. Chociaż trudno opisać zapach słowami, już od pierwszych nut, przywodzi on na myśl szalone lata siedemdziesiąte ubiegłego wieku. To dla wielu kobiet powrót do wyjątkowych wspomnień, a także wehikuł czasu, który pozwala przenieść się do wczesnych lat młodości. Także nowe, młode pokolenia zakochały się bez pamięci w tych perfumach damskich,  ponieważ stanowią wysoce oryginalną alternatywę dla innych, konkurencyjnych produktów.

Składniki uniakatowych perfum Chique

Nutą przewodnią całego zapachu są aromaty szyprowo-kwiatowe. Bazą perfum jest zapach piżma, mchu, paczuli oraz cedru. Na pierwszy plan wysuwa się świeża nuta aldehydowa, by zaraz potem móc poczuć słodką woń róży, uroczego jaśminu, irysa, lilii czy ylang-ylang. Zapachy przenikają się i łączą w jedną całość, tworząc arcydzieło zamknięte w uroczym flakoniku.

perfumy

Dla jakiego typu kobiet dedykowane są perfumy?

To zapach niezwykle klasyczny, przyciągający uwagę a jednocześnie bardzo stonowany. W związku z tym, będzie idealnym dopełnieniem dla każdej kobiety kochającej styl klasyczny i elegancki. Damski garnitur, biała bluzka z ozdobnym kołnierzem, "mała czarna", klasyczny płaszcz i proste spodnie - te wszystkie klasyczne elementy damskiej garderoby połączone z unikalnym zapachem, sprawią, że stworzona stylizacja będzie ikoną mody, stylu i kobiecego wdzięku. Nic więc dziwnego, że tak ogromna część kobiet na całym świecie, niezmiennie wierna jest perfumom Chique.

Chique Mademoiselle to propozycja dla kobiet o romantycznej duszy. Zwiewne, szyfonowe suknie, kwiaty we włosach, romantyczne koronki czy jedwab. Romantyczny zapach otuli każdą delikatną i zmysłową duszę. To rodzaj bardzo lekkiego zapachu, w którym dominują nuty kwiatowo-orientalne. Jest to wymarzony zapach na letnie, upalne wyjazdy czy romantyczne śniadania na trawie. Płatki róży, kwiat migdałowca połączone z geranium, lilią czy heliotropem, tworzą wyjątkowo atrakcyjną mieszankę zapachową, która uwodzi, kusi i podkreśla kobiecy, figlarny charakter. Jakby tego było mało, cały zapach bazuje na wanilii i piżmie -  nie da się obok takiego połączenia przejść obojętnie.

Jeśli poszukujemy zapachu, dzięki któremu będziemy mogli czuć się wyjątkowo atrakcyjnie i komfortowo, Chique perfumy będą doskonałym wyborem. Pozwól sobie na odrobinę luksusu każdego dnia, który zawsze może znajdować się pod ręką.