Exuma wypełniła swoje portfolio produktami damskimi, męskimi oraz unisex. Exuma perfumy to zatem na tyle szeroka gama, by każdy bez względu na płeć mógł odnaleźć prawdziwą perełkę. I mieć ją zawsze blisko siebie, oczywiście. Wyróżnić można trzy główne nurty, którymi kierowali się czarodzieje tworzący ten magiczne zapachy: Exuma World, Prive oraz Exuma Parfum. Ale nie o podziały tutaj chodzi, a o najprawdziwsza magię, jaka ma miejsce tuż po rozpyleniu doskonałych aromatów marki.

Exuma Perfumy – produkt (nie)dla każdego

Pod marką perfum Exuma kryją się polscy twórcy produktów ekskluzywnych. Inspiracje dla nazwy zaczerpnęli oni od wyspy należącej do Archipelagu Wysp Bahama na Oceanie Atlantyckim. Wyspa kojarzona jest z egzotyką, relaksem, ukojeniem, rajem. Takie określenia łączone być powinny z perfumami Exuma. Tym bardziej że podobnie jak Bahamy należą do destynacji coraz popularniejszej wśród osób poszukujących tajemniczych i niestandardowych miejsc, tak samo twórcy perfum pragną, by ich produktami raczyły się osoby pragnące odnaleźć coś odmiennego niż to, co dotychczas pojawiło się na rynku. I udaje im się to, gdyż od 2018 roku regularnie zwiększają zasięgi.

Wynika to zapewne z konsekwentnego wprowadzania do dyspozycji klientów nowych zapachów. Do roku 2020 w ręce miłośników Exuma perfum trafiło aż 19 propozycji. Każda wyjątkowa, niepowtarzalna, onieśmielająca. Superlatyw można byłoby wymienić wiele, jednak nic nie zastąpi doznań zmysłowych, które pojawiają się bezpośrednio po zaaplikowaniu zapachu. I nie dotyczy to tylko osoby, która nacisnęła pompkę flakonika, ale również tych, którzy mają okazję poczuć genialną kompozycję w ogóle. Exuma to marka znana wszystkim, którzy uwielbiają rozkoszować się genialnymi aromatami. Buteleczek z fantastyczną substancją nie brakuje w toaletce kobiet i mężczyzn miłujących wyraziste i niebanalne połączenia nut zapachowych. Idea, która przyświeca marce Exuma to uwolnienie emocji, dzikości, skrywanej dotąd natury. Jeżeli zatem nie boisz się wyzwania, jakim jest noszenie zwracających uwagę przechodniów zapachów, które głośno krzyczą ''mam odwagę'' to Exuma jest marką produkująca perfumy właśnie dla Ciebie!

Artyści odpowiedzialni za tworzenie perfum Exuma inspirują się wiedzą znamienitych perfumiarzy. Exuma perfumy męskie i Exuma perfumy damskie oraz te w wersji unisex to wytwory od takich znawców świata perfum, jak: Bertrand Duchaufour, Jordi Fernandez, Maxime Philippe, Daniel Visentin, Dominique Moellhausen, Marie Huguenot i Serge de Oliveira.

perfumy

Wyszukane kompozycje? Perfumy Exuma!

Exuma World ma na celu uwypuklić bogactwo świata. Niemal każdy skrawek Ziei ma do zaoferowania coś wartościowego. Flakonik o prostym kształcie pozbawiony jest designerskiej zatyczki czy dodatkowych zdobień na buteleczce. Ten minimalizm genialnie wpisuje się w styl, jaki obowiązuje od kilku sezonów w każdej branży, w której liczy się aspekt wizualny. W przypadku perfum chodzi jednak te (a raczej przede wszystkim) o pobudzanie zmysłu węchu i podkreślić należy, iż zabieg w postaci niecharakterystycznego flakonika jest tu zamierzony. Niebanalne zapachy mogą dzięki temu wybrzmieć! W Exuma World skupiono się jednak na aromatach olfaktorycznych, a ich rzadkich komponentów poszukuje się na całym świecie.

Bliski Wschód należy do gamy Prive. Dominują tutaj aromaty drzewa sandałowego, pociągającego piżma czy balsamicznego oudu. Zwłaszcza ten ostatni należy do składników absolutnie wyjątkowego i charakterystycznego dla Dubaju. Odurzające akordy obecne w gamie przemawiają przede wszystkim do osób, które cenią intensywne doznania. Tutaj istotną rolę odgrywa nie tylko węch, ale także pozostałe zmysły. Aromat rezonuje bowiem na oczy i uszy, które ''otwierają się'' na nowe doznania. Dzięki temu łatwiej jest dostrzec piękno świata czy nawet drugiego człowieka. Obecnych w gamie Prive perfumów Exuma oudu czy piżma nie da się pomylić z żadnymi innymi i zastąpić tak po prostu nowymi aromatami.

Ostatnia spośród wymienionych linia zapachów to Exuma Parfum. Tutaj twórcy skupili się na metaforycznym wysyłaniu miłośników tej gamy w kraje egzotyczne. Niech aromat soczystych owoców, ciepło tropikalnego słońca i błogość wakacyjnej beztroski towarzyszy Ci na co dzień. Słodka wanilia, energetyczne cytrusy, gorzkie geranium, oczarowujące kadzidło, oryginalne ylang-ylang i delikatny jaśmin to komponenty będące symbolem elegancji, wyszukanego gustu. Promieniującą z oryginalnych flakoników energia trafia do osób ceniących głębokie i jednocześnie nienachalne aromaty. Exuma perfumy to coś, obok czego nie da się przejść obojętnie.